Volné pracovní místo  Podnikový právník

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 19-12-254075. Přední developerská společnost hledá posilu právního týmu - PODNIKOVÉHO PRÁVNÍKA<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> příprava smluv (nájemní, podnájemní)</li>
<li> příprava kupních smluv týkajících se pozemků, budov a staveb</li>
<li> občasně příprava smluv ke koupi společností, kooperace na finančním jednání</li>
<li> příležitostné služební cesty na centrálu společnosti mimo Prahu (po nástupu v rámci adaptačního plánu bude cest více)</li>
</ul>
<br/>Nástup: ASAP<br/>Lokalita: Praha 1

Požadujeme

<ul>
<li> 2-3 let zkušeností z oblasti práva u nemovitostí nebo developerských projektů (i při studiu)</li>
<li> Skvělé vyjadřovací schopnosti</li>
<li> Výborná znalost občanského, správního a obchodního práva </li>
<li> Plynulá znalost AJ (včetně právní terminologie)</li>
<li> Znalost NJ- velkou výhodou!</li>
<li> Pokročilá znalost MS Office, Outlook</li>
<li> Schopnost pracovat zodpovědně samostatně, ale i v týmu</li>
<li> Asertivita, flexibilita, proaktivita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> možnost jazykového vzdělávání</li>
<li> flexibilní pracovní dobu</li>
<li> catering na pracovišti - snídaně, obědy, večeře</li>
</ul>