Volné pracovní místo  Podpora cestovního ruchu s NJ absolventi!!!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 20-28-232016. <ul>
<li> Máte pozitivní vztah k PC?</li>
<li> Domluvíte se výborně německy a pokročile anglicky?</li>
<li> Chcete začít kariéru v IT nebo máte vztah k cestovnímu ruchu?</li>
<li> Jste ochotni učit se novým věcem?</li>
</ul>
<br/>Pak hledáme právě Vás!!!<br/>
<ul>
<li> Co bude vaším úkolem? </li>
</ul>
<ul>
<li> Zajišťovat komunikaci mezi firmou a zákazníkem v německém jazyce</li>
<li> Vyřizování telefonních hovorů a mailové komunikace zákazníků využívajících firemní software</li>
<li> Zadávání údajů do systému </li>
<li> Hledání vhodných řešení pro zákazníky</li>
<li> Dohledávání informací pro zákazníka</li>
<li> Telefonická podpora maximálně 5 hovorů denně! Nejedná se o call centrum, ale o podporu firemního produktu a o pasivní přijímání hovorů!!!</li>
<li> Zaškolení v rámci jedné z nějvětších IT firem!!!</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Němčina na denní bázi na úrovni C1 a angličtina na úrovni B2 (pokročilý)</li>
<li> Orientace na zákazníka</li>
<li> Velmi dobré komunikační dovednosti</li>
<li> Zájem o IT a pokročilé znalosti PC</li>
<li> Detailně orientovaná osobnost</li>
<li> Teamová spolupráce</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Zajímavé platové ohodnocení</li>
<li> Dny volna navíc!!!</li>
<li> Sick days</li>
<li> Jazykové kurzy</li>
<li> Sravenky</li>
<li> Flexi pasy</li>
<li> Nadstandardní lékařská péče</li>
<li> Příspěvek na životní pojištění</li>
<li> Práce pro významnou mezinárodní rozvíjející se software firmu</li>
<li> Zaškolení</li>
<li> Moderní kanceláře </li>
<li> Mezinárodní přítelské prostředí</li>
<li> Možnost kariérního růstu</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.