Volné pracovní místo  PODPORA INTERNÍ DATABÁZE, květen - srpen

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta, významnou společnost působící na mezinárodním poli, hledáme vhodného uchazeče na pozici PODPORA INTERNÍ DATABÁZE. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> uživatelská podpora databáze</li>
<li> organizace a zaškolení nových uživatelů</li>
<li> vypracování pravidelných reportů</li>
<li> hodnocení efektivnosti uživatelské podpory </li>
<li> komunikace napříč odděleními a specifikace požadavků</li>
</ul>
<br/>Jedná se o spolupráci na dobu určitou do srpna 2013.

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání </li>
<li> zkušenost se školením interních databází </li>
<li> pokročilá znalost anglického jazyka</li>
<li> praxe s prací v interní nákupčí databázi </li>
<li> výborná znalost MS Excel tabulky, grafy, kontingenční tabulky)</li>
<li> znalost systému Ariba nebo SRM výhodou</li>
<li> zkušenost s prací v mezinárodním týmu </li>
<li> výborné prezentační a komunikační dovednosti</li>
<li> samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> práce ve stabilní a dynamické společnosti</li>
<li> zajímavé platové ohodnocení </li>
<li> zkrácená pracovní doba</li>
<li> příspěvek na oběd</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".