Volné pracovní místo  POHODOVÁ BRIGÁDA | 153 KČ/HOD. – VHODNÉ I PRO STUDENTY!

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 130–153 Kč / hodinu

Pro rodinnou společnost, která je jedním z největších výrobců herních materiálů na světě, hledáme hledáme brigádníky. Neváhejte a přidejte se k nám – nástup ihned i dohodou. Možnost pracovat přes týden nebo víkend – podle Vašeho rozhodnutí!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Jednoduchá práce v čistém a moderním prostředí - balení, třídění a kompletování stavebnic
  • Práce v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny - možnost pracovat přes týden/víkend)
  • Místo výkonu práce: Kladno

Požadujeme

  • Plnoletost
  • Manuální zručnost, spolehlivost
  • Zodpovědný přístup
  • Chuť pracovat

Nabízíme

  • Hodinovou mzdu 153 Kč/hod.
  • Flexibilní pracovní týden – brigáda přes týden/víkend (podle Vašich možností)
  • Stravování v závodní jídelně - cena jídla od 20 Kč (výběr z 5 jídel)
  • Svozovou dopravu ZDARMA – Beroun, Tuchlovice, Praha – Letiště, Loděnice, Rudná, Rakovník
  • Až 50% slevu na stavebnice ve firemním obchůdku (platí po odpracovaní 3 měsíců)
  • Přátelský přístup koordinátora

Vhodné pro

Uprchlíky z Ukrajiny

Jiná sdělení

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.