Volné pracovní místo  POHODOVÁ BRIGÁDA NA POKLADNĚ - HOLEŠOV

Lokalita Holešov a další
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 111 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
práce s pokladnou
komunikace se zákazníky
odpovědnost za půjčenou pokladnu
péče o čistotu svěřeného úseku pokladen
markování zboží

Požadujeme

Požadujeme:
plnoletost podmínkou!
čistý výpis z rejstříku trestů
ZDRAVOTNÍ PRŮKAZ PRO PRÁCI V POTRAVINÁŘSTVÍ – vystavuje obvykle na počkání váš lékař
směny ranní, celodenní, odpolední směny
pečlivost a samostatnost

Nabízíme

Nabízíme:
nástup ihned
dlouhodobou spolupráci
stabilní zázemí
zaškolení
zálohy
mzdové ohodnocení: 111 Kč/hod + docházkový bonus

Vhodné pro

Absolventy, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.