Volné pracovní místo  Pohodová brigáda na pokladně - Rajhrad

Lokalita Rajhrad a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 120 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Hledáme šikovné a hlavně spolehlivé brigádníky na pokladnu do supermarketu. Nástup možný IHNED

Směny:
ranní a odpolední

Náplň práce:
  • práce s pokladnou
  • komunikace se zákazníky
  • zodpovědnost za hotovost
  • práce s hotovostí

Požadujeme

  • čistý TR
  • potravinářský průkaz
  • pracovitost, spolehlivost
  • příjemné vystupování

Nabízíme

  • mzda 120/hod
  • možnost záloh
  • možnost plánování směn
  • dlouhodobá brigáda

Vhodné pro

Absolventy, OZP, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.