Volné pracovní místo  Pohodová brigáda v supermarketu ZLÍN

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 117 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Hledáme šikovné brigádníky na pozici doplňování zboží a pokladní do hypermarketu ve Zlíně. Nástup Ihned.

Náplň práce:
Doplňování a vybalování
Kontrola kvality a dat spotřeby
práce na pokladně
Vhodné pro muže i ženy
Komunikace s vedoucím

Požadujeme

Požadujeme:
Plnoletost 18+
Potravinářský průkaz
Spolehlivost
Čistý TR
Zodpovědnost

Nabízíme

Nabízíme:
Férové jednání
Možnosti záloh
V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobou spolupráci
Mzda 117,–/hod.

Vhodné pro

Absolventy, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.