Nabídka práce ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Volné pracovní místo  Pojď pracovat do výroby autosedaček ve Kvasinách! Zajistíme Vám ubytování zdarma. Nástup ihned.

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 500–35 000 Kč / měsíc

Do našeho týmu hledáme šikovné operátory se zkušenostmi ve výrobě i bez, vše Vás zaučíme. Na oplátku nabízíme měsíční výdělek od 28 460,-Kč s různými benefity. Ubytování zdarma v blízkosti podniku je samozřejmostí.

Pracovní náplň
  • montáž rámů autosedaček, kabelů a plastových součástek na sedačky
  • čalounění sedaček kůží nebo textílií

Místo výkonu práce: Solnice

Požadujeme

  • zkušenost v automobilovém průmyslu výhodou
  • manuální zručnost
  • práce ve třísměnném provozu - R+O+N => volné víkendy

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci - HPP
  • průměrná měsíční mzda 28 460 Kč - 30 280 Kč / hrubého
  • stravenka ve výši 95 Kč za každou odpracovanou směnu
  • měsíční finanční zálohy až 8 000 Kč
  • ubytování zdarma v blízkosti podniku
  • možnost si přivydělat formou přesčasů
  • dostanete od nás pracovní oblečení

Místo výkonu práce: Kvasiny

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka - o nás

• Mezinárodní společnost Manuvia vznikla v roce 1998.

• Pro každého z vás najdeme práci přesně na míru dle vašich představ a požadavků.

• Naše nabídka pracovních míst je rozmanitá, a proto máme v současnosti tisíce spokojených zaměstnanců napříč Evropou.

• Působíme v Česku, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Srbsku a v Německu.

• Více se o nás dozvíte na www.manuvia.cz.

číst dále

Dostanete peníze navíc

Nabízíme práci pro každého

Poskytujeme bezplatné služby

Zanecháte nám kontakt

My Vám odpovíme do 24 hodin

Setkáme se na pobočce

Sledujte nás