Volné pracovní místo  Pokladní v supermarketu - Poděbrady

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 120 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Jsi spolehlivý/á pracant/ka, máš rád/a kontakt s lidmi, peníze a zároveň s láskou využiješ svůj matematický talent, chceš vědět a zároveň se naučit, jak se pracuje v mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Tebe!
Sháníme totiž vhodné brigádníky na pozici pokladní v hypermarketu v Poděbradech.
Nástup dle dohody, směny ranní/odpolední, což se s přicházejícím létem určitě hodí.
V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá spolupráce jistá.
Přidáš se?

Náplň práce:
  • Jaká práce na tebe čeká? Úkolem pokladní je… Hádej. Jasně, budeš markovat to, co si zákazníci zakoupí. Současně bude tvým úkolem manipulace s hotovostí i stravenkami, kontrolovat, zda si zákazník v košíku neodnáší zboží, které Ti neprošlo rukama, komunikovat s tvým nadřízeným a podobně.

Požadujeme

  • Bylo Ti už 18 let, jsi samostatný, pracovitý, zodpovědný vlastník potravinářského průkazu a čistého trestního rejstříku, můžeš chodit do práce cca 5krát týdně a nevadí Ti práce o víkendech? Pak jsi přesně ten, koho hledáme!

Nabízíme

  • Určitě tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti, dovednosti a přednosti nabízíme my. U nás můžeš očekávat odpovídající mzdu 120,– Kč/hod., férové jednání, práci v příjemném prostředí a kolektivu, volbu směn dle tvých časových možností

Vhodné pro

Absolventy, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.