Volné pracovní místo  POKOJSKÁ do hotelu*** na Praze 4

Firma JLV, a.s.
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 25 000–27 000 Kč / měsíc

Velká česká společnost JLV, a.s. hledá nového člena týmu spolehlivou pokojskou pro větší tříhvězdičkový hotel Abito.

Adresa pracoviště: Chodovská 1430/3a, Praha 4 – Michle

Mzda: 25.000 – 27.000 Kč

Náplň práce:
  • úklid hotelových pokojů (běžný i generální), sociálních zařízení a společných prostor (chodby, kuchyňky, recepce)
  • výměna ložního prádla, stlaní postelí, doplňování hygienických potřeb
  • odpovědnost za svěřené hodnoty (hotelové prádlo, úklidové pomůcky atd.)
  • zajištění kvality služeb a spokojenosti hostů

Pracovní doba: od 6.30 -15.00 h.
Nepravidelné měsíční směny se zajištěním minimálně dvou volných víkendů v měsíci, ostatní směny rozděleny na měsíční fond na základě obsazenosti hotelu.
Organizace pracovního dne:
1. 6.30 - cca 9:00 uklízení pokojů na ubytovně (cca 20 odjezdových pokojů – strojvedoucí, vlakvedoucí, cca 30 pobytových pokojů) – dělají pokojské společně
2. cca 9:00 přechod do hotelové části a úklid odjezdových pokojů a pobytů, následně špinavé prádlo, odpadky, společné prostory atd.

Požadujeme

Co od vás očekáváme:
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost. Budete mít na starosti úklid hotelových pokojů, sociálních zařízení a společných prostor.
  • Dobrý zdravotní stav. Práce pokojské vyžaduje fyzickou kondici.
  • Komunikativní znalost českého jazyka. Budete se stýkat s hosty a spolupracovat s kolegy, takže schopnost dorozumět se je klíčová.
  • Praxe vítána, ale není podmínkou. Rádi vás zaučíme do specifik práce v hotelovém prostředí.

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:
  • Stabilní zaměstnání v renomovaném hotelu. Abito je oblíbeným místem pro hosty z celého světa.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje. Máte-li chuť se učit a posouvat se, u nás máte tu možnost.
  • Příjemný kolektiv a přátelské pracovní prostředí. V Abitu se budete cítit jako součást týmu.
  • Stravování v podnikové jídelně s příspěvkem až 60 Kč denně. Navíc víkendové směny jsou odměněny stravenkami v hodnotě 110 Kč.
  • 5 týdnů dovolené po roce zaměstnání. Máme rádi, když si odpočinete.
  • 13. plat (vánoční odměna). Vánoce jsou časem radosti, a tak si je u nás užijete i finančně.
  • Příplatky na penzijní připojištění. Myslíme na vaši budoucnost.
  • Firemní akce včetně akcí pro děti. U nás se nejen pracuje, ale také oslavuje.
  • Firemní fitness centrum zdarma i pro přímé rodinné příslušníky. Zdraví je důležité.
  • Pluxee karta (příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity). Máte rádi sport, kulturu nebo relaxaci? S Pluxee kartou si vyberete.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Nástup ihned/dohodou.
Zašlete nám svůj profesní ŽIVOTOPIS. Vhodné uchazeče budeme kontaktovat. Pokud se Vám do 5 pracovních dnů neozveme, bude to znamenat, že jsme dali přednost jiným uchazečům.
Těšíme se na Vaše životopisy!

Máte zájem o nabídku POKOJSKÁ do hotelu*** na Praze 4 ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Elena Caraus z JLV, a.s.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku POKOJSKÁ do hotelu*** na Praze 4

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.