Volné pracovní místo  Pokojská ve wellness hotelu

Lokalita Branná a další
Vzdělání Základní, Vyučení
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Máte smysl pro pořádek a chcete pracovat ve Wellness hotelu v krásném prostředí Jeseníků?

Jsme Wellness centrum Kolštejn, které se nachází v malebné vesničce Branná. Naším cílem je zlepšovat duševní pohodu lidí nejen v České republice tím, že vytváříme místo, kde běžné starosti nepatří a naši hosté si tedy mohou užívat relaxaci a pohodu v prostředí jesenických kopců.

Hledáme člověka do našeho týmu na pozici Pokojská / snídaňová obsluha.

Náplň práce:
Směna od 6:00 do 15:00, jde především o obsluhu hotelových snídaní, poté praní hotelového prádla a úklid pokojů.

Požadujeme

  • pečlivost
  • smysl pro pořádek
  • praxe není podmínkou - možnost zaučení

Nabízíme

  • pravidelnou pracovní směnu 6:00 - 15:00
  • výkonnostní odměny každý měsíc
  • zvýhodněné stravování, slevy na služby hotelu
  • nástup možný ihned

Pokud cítíte, že byste zapadli do našeho týmu, zašlete nám svůj životopis. Budeme se těšit!

Máte zájem o nabídku Pokojská ve wellness hotelu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Tereza Stratilová z Relax centrum Kolštejn, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pokojská ve wellness hotelu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.