Volné pracovní místo  Policista/ka hlídkové služby - Krajské ředitelství policie Praha

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 720–38 590 Kč / měsíc

Policista hlídkové služby - Krajské ředitelství Policie Praha hledá kolegy a kolegyně, parťáky, kteří budou hrdí na svoji profesi.

Jaká bude Vaše náplň práce:
  • pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách,
  • ochrana osob a majetku,
  • kontrola veřejného pořádku,
  • výkon činnosti v prvosledových hlídkách,
  • výkon činnosti v krajské pořádkové jednotce,
  • hlídková činnost a kontrola osob,
  • zajišťování pořádku na velkých sportovních a kulturních akcích,
  • eskortní činnost pachatelů,
  • spolupráce se všemi složkami policie,
  • zasahování na místech mimořádných událostí (povodně, požáry apod.)

Požadujeme

  • Občanství České republiky
  • Věk 18 let
  • Bezúhonnost
  • Středoškolské vzdělání zakončené maturitou
  • Dobrá fyzická, osobnostní a zdravotní způsobilost

Nabízíme

  • perspektivní zázemí organizace s možností kariérního růstu,
  • práci ve směnném (12,24 hodinové směny) provozu,
  • výcvik ke zdokonalování v řízení vozidel na polygonu,
  • výcvik střelby z pistole, samopalu,
  • speciální služební výcviky krajské pořádkové jednotky,
  • volný vstup do moderně vybavených posiloven,
  • možnost vysokoškolského studia na Policejní akademii při zaměstnání,
  • náborový příspěvek 150.000,-Kč,
  • pro mimopražské policisty je zajištěno ubytování 20 let zdarma,
  • odchodné a výsluhový příspěvek,
  • 6 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravu s možností odběru na několika místech Prahy,
  • příspěvek na penzijní pojištění,
  • bezúročná půjčka

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Každé úterý a čtvrtek vždy ve 13.00 hod probíhá na Skype informativní schůzka k možnosti Vašeho uplatnění u Krajského ředitelství policie Praha. Je nutné si dát do vyhledávače "Nábor policie Praha" a rovnou volat videohovorem, do skupinového schůzky, pak budete přidáni.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás.