Volné pracovní místo  Pomocná síla v dílně - Nástup ihned - Uherský Brod

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 160 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Popis pracovní nabídky

Nástup nejlépe IHNED.

Pracovní doba - PO-PÁ 7-15:00

Náplň práce:
Práce s ocelovými a kovovými výrobky
Pomocné práce při přendávání materiálů z regálů
Komunikace s vedením
Udržování čistoty na pracovišti

Požadujeme

Požadujeme:
ochotu učit se novým věcem
Spolehlivost, manuální zručnost
čistý výpis TR

Nabízíme

Nabízíme:
práci pro stabilní a úspěšnou společnost
motivační mzdové ohodnocení
prémie za kvalitu práce, docházku, ochotu
možnosti týdenních záloh
jednosměnný provoz