Volné pracovní místo  Pomocný dělník ve výrobě - Slavkov u Brna

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 144 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Jsi spolehlivý pracant? Máš rád práci, u které využiješ svou manuální zručnost a chceš vědět a zároveň se naučit, jak se pracuje v mezinárodní společnosti?
Pak hledáme právě Tebe! Práce vhodná spíše pro muže.
Sháníme totiž vhodné pracovníky na pozici dělník ve výrobě.

Náplň práce:

zpracování materiálu pro bublinkové fólie
zpracovávání fólie pro další výrobky
řešení drobných oprav strojů
obsluha příslušných strojů na výrobu fólie

Požadujeme

zodpovědnost, spolehlivost
manuální zručnost
ochotu pracovat na 3 směny ( 6–14, 14–22, 22–6 )
vhodné pro absolventy
nemusíš mít žádné zkušenosti, vše tě rádi naučíme

Nabízíme

práci ve stabilní společnosti
mzdu až 144,– Kč/h
zaměstnanecké benefity
příplatky za práci v noci a o víkendu
možnost osobního a profesního růstu
přátelský kolektiv
možnosti záloh

Vhodné pro

Absolventy.