Volné pracovní místo  Pomocný grafik

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, významnou českou společnost „Popron“, hledáme vhodné kandidáty na pozici „Pomocný grafik“ se sídlem na Praze 5.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • scanování bookletů CD/DVD a dalších obalů
  • příprava všech obrázků pro další zpracování: úprava velikosti, barevnosti a hlavně vykrývání
  • zpracování obrázku pro e-shop a náhled v interní databázi
  • příprava a tvorba bannerů pro e-shop

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • vhodné pro absolventy s praxí
  • pokročilé znalosti programu Adobe Photoshop min. CS2
  • spolehlivost, důslednost, flexibilitu

Nabízíme

  • kreativní prostředí
  • prostor pro seberealizaci v samostatné i týmové práci
  • dobré pracovní podmínky
  • zaměstnanecké benefity

Nástupní plat: cca. 20 tis. Kč dle zkušeností
Nástup: ihned.
Lokalita: Praha 5 – Stodůlky, od 1.5. Nové Butovice (přímo u metra)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".