Nabídka práce ve firmě Dremo Personaldienstleistung GmbH

Volné pracovní místo  Pomocný pracovník obrábění kovů - Dippoldiswalde, Německo! Nástup možný ihned!

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 300 Kč / hodinu

Pro našeho příhraničního klienta v Dippoldiswalde v Německu hledáme pomocného pracovníka v obrábění kovů ! Vhodné pro příhraniční uchazeče !
Zajistěte si jistotu práce po celý rok a získejte řadu benefitů!

Náplň práce:
◼ základní činnosti v oblasti broušení, frézování, vrtání kovových materiálů.
◼ výroba jednoduchých součástí z kovových materiálů

Jedná se o práci ve 2 směnném provozu od PO-PÁ!

Požadujeme

◼ zkušenosti s obráběním kovů, broušení, vrtání, jednoduché montáže
◼ komunikativní německý jazyk (komunikace na pracovišti probíhá výhradně v němčině!)
◼ samostatnost
◼ řidičský průkaz a vlastní automobil výhodou

Nabízíme

◼ pracovní poměr na dobu neurčitou
◼ plat od 12 EURO brutto/hod.+ ubytování zdarma nebo při denním dojížděním cestovné
◼ 300 EUR nástupní prémii po 3 měsících trvání pracovního poměru
◼ benefitová karta - kredit v hodnotě nezdaněných 50 EUR každý měsíc
◼ příspěvky na dovolenou a na Vánoce
◼ příspěvky za přesčasy
◼ pracovní oblečení zdarma
◼ placenou dovolenou až 30 dní za rok
◼ na přání peněžní zálohy týdně
....a další

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování, poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Ochrana osobních údajů je pro nás velice důležitá. V rámci zpracování osobních údajů a nakládání s nimi se řídíme zakonnými pravidly.

O nás

Dremo Personaldienstleistung GmbH - o nás

Dremo Personaldienstleisung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27ti lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání nebo zprostředkování pracovního místa. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Jako zaměstnanec u nás získáváte zkušenosti díky Vaší účasti na rozličných projektech v různých společnostech. Pokud máte rádi změnu, ale zároveň je pro Vás důležitá jistota a důvěra, jste u nás správně! Našim zaměstnancům rozšiřujeme s každým novým "nasazením" obzory a směřujeme tak jejich kariéru úspěšným směrem. Přitom se staráme o všechny právní, organizační a finanční otázky. Nastupte k nám na palubu!

číst dále

Nástupní prémie

Měsíční bonus

Sledujte nás