Volné pracovní místo  Pomocný výrobní dělník + Ubytování

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 400–32 000 Kč / měsíc

O firmě

Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!
Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Pro našeho významného klienta, předního globálního výrobce dopravních pásů příjmeme pracovníky na pozici : Pomocný výrobní dělník.

Náplň práce:
  • Různorodá práce v zakázkové výrobě
  • Výroba dopravníkových pásů - práce se stroji, metrem
  • Práce s gumou - polotovar
  • Čisté pracovní prostředí
  • Vhodné především pro muže

Požadujeme

  • Zkušenosti z výrobního prostředí výhodou
  • Ochotu učit se
  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání
  • Pracovní smlouva na plný úvazek
  • Nástupní mzda 28.400,-Kč čistého vč.diet a prémií
  • Denní dieta 217,-Kč
  • Příplatky za směnný provoz
  • Zajištěné a hrazené ubytování
  • 20 dní dovolené , po 6ti měsících navýšení na 25 dní
  • Jednou za měsíc proplacená cesta do místa bydliště a zpět do práce v rámci České republiky
  • Možnost týdenní finanční zálohy
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem agentury

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.