Volné pracovní místo  Poradce se zavedenou klientelou

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–50 000 Kč / měsíc

O firmě

Naše společnost je součástí NN Group, jedné z předních mezinárodních společností, která působí v 18 zemích světa, má 12 000 zaměstnanců a její historie sahá 170 let nazpět.

NN (odvozeno od Nationale Nederlanden) není v Česku novým pojmem. Ve skutečnosti zde působíme od roku 1992 a dlouho jste nás mohli znát jako ING pojišťovnu. Nabízíme spoření na penzi, životní pojištění, investiční produkty a nově zásluhou spolupráce s pojišťovnou Direct také produkty neživotního pojištění.

Popis pracovní nabídky

„Měníme svět pojišťovnictví, pojďte do toho s námi“

Koho hledáme do týmu?
Zajímají nás komunikativní a pozitivní lidi, kteří se chtějí dále rozvíjet, mají obchodního ducha, a na které se budeme moci spolehnout.

Co vás čeká:
  • práce s klienty společnosti, zjišťování jejich potřeb a navrhování řešení
  • akvizice nových klientů a rozšiřování obchodních možností společnosti
  • vyřizování obchodních schůzek domluvených call centrem

Požadujeme

  • min. středoškolské vzděláni s maturitou
  • čistý trestní rejstřík
  • komunikativnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem
  • příjemné vystupování

Nabízíme

  • fixní a výkonnostní odměna
  • provizní systém bez stropu, který by omezoval Vaši práci
  • propracovaný systém odborného zaškolení
  • možnost práce z domova - řídíte si svůj pracovní čas i aktivity
  • vedení a podporu zkušeného manažera
  • příjemný a vstřícný kolektiv
  • odborný rozvoj

Vhodné pro

Absolventy.