Volné pracovní místo  POTRAVINÁŘSKÝ TECHNOLOG - pekařské výrobky

Lokalita Tábor a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Stimul je personálně poradenská společnost poskytující komplexní služby v oblasti zprostředkování práce, personálního poradenství a vzdělávání.

Pro potravinářskou společnost, která vyrábí sušenky, oplatky a další pekařské výrobky, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

POTRAVINÁŘSKÝ TECHNOLOG - pekařské výrobky

Náplň práce
Vaším úkolem bude připravovat a dohlížet na výrobní postupy při pečení firemních výrobků.

pracovat se vstupní surovinou (typ mouky apod.)
určit složení a poměry
stanovit výrobní proces
kontrolovat kvalitu výroby
připravovat nové receptury
kalkulovat výrobní náklady na nové výrobky

Požadujeme

SŠ/VŠ potravinářská, chemická
zkušenost z pekárenské výroby
praxe v určování technologických postupů
uživatelská znalost práce na PC
znalost angličtiny na komunikativní úrovni

Nabízíme

K dispozici firemní benefity včetně možnosti nákupu firemních výrobků se slevou.