Volné pracovní místo  PR Manager/Editor

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro český finanční holding se sídlem na Praze 1, hledáme vhodné kandidáty na pozici PR Manager/Editor.

Náplň práce:
– revize stávající a vytvoření nové strategie pro oblast PR
– realizace veškerých PR aktivit společnosti a sledování úspěšnosti, příprava PR článků, tiskových zpráv a dalších PR materiálů
– komunikace s médii a externími PR subjekty
– organizace tiskových konferencí a setkání s novináři
– spolupráce na realizaci marketingových činností
– související agenda, reporty, statistiky
– návrhy a příprava inzerátů a marketingových materiálů (kontakt s reklamními agenturami), zadávání inzerátů do novin a časopisů
– návrhy textů (články, obsah webových stránek, inzeráty, reklamní materiály), korektury, editorská činnost
– objednávky reklamních materiálů, vizitek, hlavičkových papírů, obálek apod.
– správa www stránek, zadávání úprav
– registrace www ve vyhledávačích, update klíčových slov, sledování a vyhodnocování návštěvnosti
– monitoring konkurence
– zjišťování informací o cenách a podmínkách inzerce a jiných marketingových akcí

Požadujeme

– SŠ/VŠ vzdělání (specializace PR, žurnalistika, marketing)
– praxi na podobné pozici min. 1 rok
– zkušenosti v oblasti marketingu a prací s textem, praxe v oboru médií výhodou
– znalost médií na českém trhu
– výbornou znalost AJ aktivně slovem i písmem, znalost jiných cizích jazyků výhodou
– znalost práce na PC - dobrou znalost internetového prostředí, zkušenosti s internetovými kampaněmi - české/zahraniční vyhledavače, internetové katalogy, uživatelská znalost MS Office (statistiky, analýzy), výhodou znalost grafických programů (Corel Draw - vytváření inzerátů, prezentací)
– komunikativní osobnost s organizačními schopnostmi
– profesionální, příjemné vystupování, prezentační dovednosti
– vysokou míru samostatnosti a proaktivní přístup
– pečlivost, spolehlivost, loajalitu, iniciativu
– ŘP sk. B

Nabízíme

– platové ohodnocení podle zkušeností, nadstandardní bonusovou složku
– práci v rozvíjející se a velmi perspektivní finanční společnosti se zázemím stabilního prostředí holdingu
– jedinečnou možnost uplatnit svojí iniciativu a nápady
– pracovní prostředí v centru Prahy v historické industriální budově
– nástup ihned, popř. podle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".