Volné pracovní místo  Práca v sklade Michael Kors (svetová módna značka) v Holandsku. Mzda do 23 €/h

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 51 750–55 000 Kč / měsíc

O firmě

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Popis pracovní nabídky

Radi by ste pracovali pre známu módnu značku a máte komunikatívnu angličtinu? Chcete využiť rôzne benefity a zľavy? Pracujte ako skladník a staňte sa kmeňovým zamestnancom už po 3,5 mesiaci! (Lokalita Venlo)

Využite dopravu do/z práce od zamestnávateľa ZDARMA!

Pracovať ako zamestnanec skladu v spoločnosti Michael Kors znamená prácu na dlhšie obdobie s kariérnymi príležitosťami.

MZDA
od 11,50€ brutto/h +
+ 30% príplatky za nadčasy = 14,95€/h
+ 50% - 100% prácu cez víkendy = 17,25€ - 23€/h
+ 8,33% holiday money
+ vodiči denný bonus 3€

Náplň práce
  • práca v sklade, príprava tovaru podľa objednávok
  • picking (vyzdvihnutie tovaru)
  • packing (balenie tovaru, kontrola objednávok)
  • etiketovanie
  • práca s ručným skenerom

Pracovné hodiny
  • práca na 2 zmeny: medzi 07:00 - 19:00 h.

Požadujeme

  • komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • zodpovednosť, flexibilita
  • čistý register trestov
  • ochota rešpektovať iné národnosti

Nabízíme

  • stabilná, dlhodobá práca
  • doprava do/z práce ZDARMA
  • vodiči denný bonus 3€
  • možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom firmy Michael Kors
  • 2 krát ročne možnosť zakúpenia značkových produktov s výraznými zľavami
  • nízke vstupné náklady
  • holandská pracovná zmluva
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis.
Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať a poskytneme Vám podrobné info čo sa týka vycestovania.