Volné pracovní místo  Práce ve výrobě! 30 000 Kč běžný výdělek! V Ostravě! Top nabídka!

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–32 000 Kč / měsíc

O firmě

Často jsme se setkávali s tím, že chování personálních agentur na našem trhu nebylo vždy správné. A to, jak ve vztahu k zaměstnancům, tak klientům - firmám. Proto jsme založili vlastní lokální agenturu práce, která pečlivě dbá na tom, abychom se všemi jednali férově a poctivě. Našim cílem je zlepšit prostředí na trhu personálních agentur a agentur práce a ukázat, že i tento obor se dá dělat lidsky.

Pro našeho klienta, předního světového amerického dodavatele v oblasti lití a obrábění částí automobilových podvozků, obsazujeme pozici operátora/ky výroby s nástupem ihned!

Práce je v Ostravě s výbornou dostupností!

Proč pracovat právě tady?

  • Jedná se o malou firmu = přátelské pracovní prostředí s rodinným zázemím, férová komunikace.
  • Nabídneme vám konkurenční mzdu, ale i zajímavé benefity.
  • Počítáme se stabilní a dlouhodobou spoluprací.
  • Na dovolené si odpočinete o týden déle.
  • Příspěvek na dopravu.

Co vás čeká?

  • Obsluha různých výrobních zařízení.
  • Zakládání / vykládání hliníkových výrobků z / do zařízení.

Požadujeme

Podmínky a očekávání:

  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu.

Nabízíme

Práce je v Ostravě, tedy výborná dostupnost v Ostravě i z Havířova!

Co vám můžeme nabídnout?

  • Nadstandardní výdělek. Hodinová mzda je 160 Kč/hod a po zkušební době
je navíc navýšená na 175 Kč/hod.
  • Reálný výdělek 30 000 Kč měsíčně.
  • Stravenky v hodnotě 123 Kč za odpracovaný den.
  • Příspěvek na dopravu od 500 Kč dle kilometrů.
  • 25 dní dovolené.
  • Příplatek za noční směnu, možnost bonusu za výkon.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Zaujala vás tato pracovní pozice? Neváhejte a přihlaste se prostřednictvím tlačítka odpovědět a do 24 hodin se vám ozveme!