Volné pracovní místo  Práce ve výrobě | až 46 000 Kč – ubytování zdarma

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–46 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, který se řadí mezi významné světové výrobce kovových dílů do letounů, hledáme nové kolegy a kolegyně.

NABÍZÍME

Měsíční výdělek až 39 500 Kč (dle pracovního zařazení)

Příspěvek na dopravu 5 882 Kč (platí pro dojíždění nad 35 km)

Ubytování v blízkosti práce zdarma (10 minut od práce)

Příspěvek na stravné 30 Kč/den

Odměnu za doporučení známého 10 000 Kč

Přátelský přístup koordinátora

Práci  v jednosměnném nebo dvousměnném  provozu

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Nástřik dílů, potahových plechů letounu

Opravy nátěrů, tmelení a broušení míst s celkovým začištěním

Provádění přípravných prací (posouzení stavu povrchu, očištění, odmaštění)

Broušení, kytování, míchání barev

Výroba a sestavování výrobních přípravků pro montáž letounů

Sestavování a rozebírání nástrojů

Sestavování křídla letounu, instalace jednotlivých části

Práce s vrtačkou a různými druhy spojovacího materiálu

Obsluha NC strojů (Heidenhein, Sinumerik)

Klempířské a zámečnické práce (ohýbání, zakružování)

Pilování rádiusů dle šablon

Sestavení, slícování a snýtování jednoduchých podsestav

POŽADUJEME

Nutnost zaslání životopisu

Zkušenosti s obdobnou náplní práce

SOU technického směru - výhodou

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.