Volné pracovní místo  Práce ve výrobě – svozová doprava!

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 900–27 000 Kč / měsíc

Pro společnost, která se zabývá výrobou osvětlovací techniky pro automobily, lodě, letadla a železniční dopravu hledáme nové kolegy/kolegyně s nástupem ihned. Nabízíme stabilní a nenáročnou práci, v čistém a příjemném prostředí. Bez nutnosti praxe, vše Vás naučíme!

PRACOVNÍ NÁPLŇ
  • Výroba, montáž, balení a kontrola osvětlovací techniky
  • Práce ve třísměnném provozu
  • Práce je ve stoji na výrobní lince a fyzicky NENÁROČNÁ

Požadujeme

PRO NÁSTUP K NÁM JE NUTNÉ BÝT:

  • Plnoletý/á
  • Manuální zručný/á
  • Být ochotný/á pracovat na směny

Nabízíme

MZDA A BENEFITY

  • Měsíční výdělek ve výši 24 900 Kč
  • Možnost týdenní zálohy v hodnotě 1 000 Kč
  • Dotované stravování v závodní jídelně - cena oběda 30 Kč
  • Zabezpečenou svozovou dopravu z Mostu
  • Přátelský přístup koordinátora

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!
Zaujala Vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Své žádosti zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře.