Volné pracovní místo  Práce ve výrobě v Liberci - zálohy - ubytování ZDARMA

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–27 000 Kč / měsíc

Jednoduchá práce v Liberecké slévárně, která se zabývá výrobou hliníkových odlitků. Máme skvělý kolektiv, volný čas pro sebe i rodinu, zálohy i chutnou závodní jídelnu. Nechybí parkování v areálu závodu, MHD v blízkosti práce a ubytování ZDARMA v centru Liberce.

Náplň práce:
  • Broušení a výroba hliníkových odlitků
  • Obsluha strojů
  • Práci vykonáváme v nepřetržitém provozu (12hodinové směny – krátký/dlouhý týden)
  • Místo výkonu práce: Liberec

Požadujeme

  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Předchozí praxi ve výrobě

Nabízíme

  • Měsíční výdělek až 25 000 Kč
  • Příspěvek na stravné ve výši až 74 Kč za každou odpracovanou směnu (cca 1 110 Kč/měs.)
  • Ubytování v centru Liberce ZDARMA – byty s vlastní koupelnou a kuchyní (5 minut od zastávky MHD)
  • Týdenní zálohy – 1 500 Kč – po odpracovaném týdnu
Odměnu 10 000 Kč za doporučení kamaráda
  • Přátelský přístup a férové jednání
Stabilní práci na HPP

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktuj skrze odpovědní formulář. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.