Volné pracovní místo  Pracovně lékařské služby – moderní klinika, až 130 000,-!

O firmě

Máme přes 10 let zkušeností…díky tomu víme, že nové trendy náboru jdou ruku v ruce s těmi ověřenými a stále platnými. Naše zkušenosti a individuální přístup Vám zajistí hladký průběh náboru.

Jsme moderní soukromé zdravotnické zařízení a snažíme se dělat zdravotnictví a zdravotnické služby nejkvalitnějším personalizovaným způsobem. Mezi naše hodnoty patří nejmodernější zdravotnická zařízení, osobní a individuální přístup k našim lékařům i pacientům a špičkový tým kvalifikovaných odborníků. Náš tým 60ti lékařů z 24 různých medicínských odborností i nadále rozšiřujeme o kolegu praktického lékaře který by doplnil náš tým.

Náplň práce:
  • Poskytování komplexní závodní preventivní péče
  • Působení v pracovně-lékařská ambulanci
  • Poskytování pracovně lékařské péče o zaměstnance

Co je potřeba mít:
  • Atestaci v oboru

Co naší nové posile můžeme nabídnout?
  • Jistotu stálého a dlouhodobého zaměstnání
  • Stabilní a silné zázemí úspěšné soukromé kliniky
  • Přátelský kolektiv napříč všemi odděleními
  • Rosteme s vámi – umožníme Vám se stále vzdělávat
  • Nejmodernější technologie
  • Osobní přístup
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Kartu multisport
  • Nadstandartní péče pro Vás i Vaše blízké

Vhodné pro

Absolventy, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.