Volné pracovní místo  Pracovnice ve skladu s oblečením - až 25.000 Kč

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní
Hrubá mzda 25 000 Kč / měsíc

Hledáme zaměstnance pro našeho významného klienta zabývajícího se kontrolou kvality textilu a následnou kompletací balíčků.

Požadujeme:
Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední)
Spolehlivost dochvilnost
Manuální zručnost pešlivost
Zkušenosti ve skladu na obdobné pozici výhodou!

Nabízíme:
Mzda až 25.000 Kč (fix. mzda + bonusy až 4.000 Kč)
Brigáda ve stabilní společnosti s možností prodloužení
Zázemí pro zaměstnance možnost mobilního telefonu na pracovišti i poslech hudby
Benefity (Stravenky 80 Kč/den bonus za doporučení)
Místo pracoviště kousek od Prahy dobrá dostupnost
(Zličín cca 10 min. (Trasa B) Kladno cca 15 min.)
5 týdnů dovolené!
Nástup možný IHNED!

Náplň práce:
Kontrola kvality různého sortimentu - textilu obuvi a modních doplňků (čistota odpovídající typ barva oblečení atd.)
Balení výrobků do původních obalů
Kompletace a balení balíčků (zboží)
Nenáročná práce u linky.