Volné pracovní místo  Pracovník back office - logistika

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Mezinárodní klient který poskytuje komplexní logistická řešení vyhlašuje výběrové řízení na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • komunikace s klienty
  • získání podkladů pro zhotovení zakázky
  • tvorba prezentací a cenových nabídek
  • jednání s orgány celní správy
  • evidence zákazníků podle jednotlivých typů zakázek

Požadujeme:

  • relevantní praxi v obchodním oddělení či zákaznickém servisu
  • proaktivní přístup k zákazníkovi
  • schopnost řešit samostatně zadané úkoly
  • AKTIVNÍ znalost AJ nebo NJ (jednání se zákazníky písemně i ústně)
  • uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme:

  • perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • jazykové kurzy stravenky
  • odborná školení zahraniční stáže
  • zajímavé finanční ohodnocení + další benefity společnosti
  • smlouvu na HPP
  • místo výkonu práce Praha západ (MHD ze Zličína 20 min)

V případě zájmu o pozici prosím zašlete svůj životopis.