Volné pracovní místo  PRACOVNÍK BANKY S ANGLICKÝM JAZYKEM - PRAHA 5 - VYHRAZENO PRO OZP

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Do banky v ČSOB Radlická, hledáme nové kolegy !

Náplň práce:

  • správa vybraných Aplikací finančních trhů v roli Aplikačního manažera
  • komunikace jak s interními uživateli tak i externími dodavateli aplikací Finančních trhů
  • aktivní sběr, analýza a správa požadavků uživatelů aplikaci a tvorba zadání
  • spolupráce s uživateli při testování a nasazení změn.

Požadujeme

  • maturitu
  • znalost anglického jazyka B1 - B2
  • analytické myšlení
  • znalost prostředí finančních trhů výhodou
  • znalost práce na PC
  • čistý rejstřík trestů
  • bezdlužnost

Nabízíme

  • úvazek buď na 4 hodiny nebo 8 hodin denně
  • motivující ohodnocení 20 000 - 40 000 Kč
  • bohatý benefit program ( masáže, lístky do kina, 13. plat, sickdays)
  • práci na Radlické

Vhodné pro

OZP.