Nabídka práce ve firmě OLMAN SERVICE s.r.o.

Volné pracovní místo  Pracovník/ce ostrahy - Vyškov

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 95 Kč / hodinu

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá do svého týmu pro pracoviště ve Vyškově šikovné pracovníky na DPP na pozici pracovník ostrahy - strážný na ostrahu objektů. Nástup možný ihned. Mzda 95 Kč/hod.

Pracoviště:
Vyškov – průmyslový areál

Náplň práce:
Recepce a obchůzky, obsluha závor, obsluha PC, obsluha kamerového systému
Směnný provoz - denní i noční

Požadujeme:
Min. základní vzdělání
Trestní bezúhonnost
Spolehlivost
Znalost práce s PC

Nabízíme:
Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
Pravidelný měsíční příjem
Dlouhodobé zaměstnání
Pracovní oděv
Náborový příspěvek až do výše 5000,- Kč pro OZP
Odměna 500,- Kč za získání dalšího pracovníka OZP
Možnost příspěvku na stravování 70 Kč/den
Další firemní benefity

Požadujeme

Nabízíme

Vhodné pro

OZP, důchodce.

O nás

OLMAN SERVICE s.r.o. - o nás
  • OLMAN SERVICE s.r.o. - firma s 30 letou tradicí a přátelskou atmosférou.

  • Zajišťuje komplexní služby v oblasti správy objektů a ostrahy. Správa je prováděna v administrativních budovách, zdravotnických zařízeních, výstavních a expozičních centrech, výrobních halách a v mnoho dalších objektech.

  • Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci se zákazníky.

  • Krom toho provádíme také jednorázové úklidy, pravidelnou údržbu zeleně a zimní údržbu kolem domů a objektů.

číst dále

Možnost finanční zápůjčky

Možnost využití Soukromé školky a jeslí „Olmánek“

Možnost dopoledních a odpoledních směn

Vánoční večírek

Sledujte nás