Volné pracovní místo  Pracovník CNC - KARUSEL

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho významného klienta, silnou mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenství, hledáme zkušeného uchazeče na pozici Pracovník CNC - KARUSEL.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> práce na CNC soustruhu Karusel </li>
<li> programování</li>
<li> práce s výkresovou dokumentací </li>
</ul>
<br/>Termín nástupu: IHNED <br/>Pracoviště: Praha

Požadujeme

<ul>
<li> zkušenosti na CNC soustruhu KARUSEL (podmínkou!) </li>
<li> schopnost samostatně programovat CNC stroje </li>
<li> čtení výkresové dokumentace</li>
<li> přesnost, spolehlivost a zodpovědnost</li>
<li> vyučení v oboru</li>
<li> dobrý zdravotní stav</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silného mezinárodního koncernu</li>
<li> úkolová mzda (výkonnostní odměny)</li>
<li> roční odměny, věrnostní odměna</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> možnost příspěvku na ubytování nebo dopravu dle vnitropodnikové směrnice</li>
<li> možnost zvyšování kvalifikace</li>
</ul>