Volné pracovní místo  PRACOVNÍK FRONT OFFICE, 22 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 13-12-248446. Chtěli byste pracovat na recepci? Rádi byste využívali angličtinu na denní bázi? <br/>
<br/>Pokud ano, čtěte dál, protože pro jednu z největších logistických společností hledáme PRACOVNÍKA FRONT OFFICE.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> přijímání a přepojování telefonických hovorů</li>
<li> předávání vzkazů od volajících</li>
<li> přijímání návštěv a klientů</li>
<li> příprava občerstvení pro návštěvy (káva, …)</li>
<li> objednávání kurýrní služby, taxi, pohoštění</li>
<li> drobná administrativní výpomoc dle potřeby</li>
</ul>
<br/>Lokalita: Praha 4 - Michle<br/>Pracovní doba: Po - Pá: 7:00 - 16:00 <br/>Nástup: IHNED, dlouhodobá spolupráce <br/>Mzda: 130 Kč/hod

Požadujeme

<ul>
<li> Zájem o dlouhodobou spolupráci</li>
<li> Anglický jazyk na komunikativní úrovni - budete komunikovat s anglicky mluvícími zaměstnanci </li>
<li> Předchozí praxe na firemní recepci, případně v administrativě výhodou</li>
<li> Znalost MS Office, Outlook</li>
<li> Příjemné a reprezentativní vystupování</li>
<li> Samostatnost a spolehlivost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Stravenky u práce na hlavní pracovní poměr</li>
</ul>