Volné pracovní místo  Pracovník klientského centra (nutná znalost FJ)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, hledáme kandidáty/ky na pozici:

Pracovník klientského centra (nutná znalost FJ)

Místo pracoviště je v Brně.

Vaším úkolem na této pozici bude:

  • řešení požadavků klientů z celého světa
  • komunikace převážně ve francouzském jazyce
  • zpracování dotazů klientů
  • telefonická a e-mailová komunikace, práce s intenrím systémem
  • pro-klientské řešení vzniklých problémů

Požadujeme

Požadujeme:

  • pokročilou znalost francouzštiny
  • komunikativní znalost angličtiny (pro interní komunikaci)
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • zkušenosti v rámci zákaznického servisu velkou výhodou
  • pro-zákaznický přístup
  • výborná znalost práce na PC
  • ochotu učit se novým věcem
  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme

Nabízíme:

  • každodenní využití cizích jazyků
  • výborné finanční ohodnocení
  • zázemí prestižní zahraniční společnosti

Jiná sdělení

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete Váš životopis v ČJ a AJ na email: použijte odpovědní formulář nebo nás kontaktujte telefonicky na použijte odpovědní formulář .

Z důvodu velkého množství reakcí na inzerované pozice bohužel nejsme schopni kontaktovat všechny uchazeče. Pokud od nás neobdržíte odpověď do 10 dnů od přijetí Vašeho životopisu, dali jsme v prvním kole výběrového řízení přednost kandidátům, kteří lépe odpovídají zadaným požadavkům.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.