Volné pracovní místo  Pracovník klientského centra – pro OZP

Lokalita Teplice a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 22 000–23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Lokalita: Teplice

Náborový příspěvek 12.500kč

Chcete pracovat v přátelském prostředí, ve kterém zdravotní hendikep není překážkou? Hledáte práci na zkrácený úvazek? Přidejte se do týmu klientské podpory v bankovním sektoru. U nás v Kolibříku umíme práci přizpůsobit specifickým potřebám každého zaměstnance.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • telefonická komunikace s bankovními klienty
  • přijímání a zpracování písemných požadavků klientů prostřednictvím
elektronických kanálů
  • práce v interním systému banky, zadávání dat do systému
  • zpracování on-line kampaní na základě klientova projeveného zájmu

Požadujeme

Co by vám nemělo chybět?

  • v našem týmu se bez maturity a dobrého mluveného a písemného projevu
neobejdete
  • musíte být kamarád s počítačem a se současnými technologiemi
(internetové bankovnictví, chytrý telefon)
  • hledáme parťáka, co rád komunikuje s lidmi a rád pomůže tomu, kdo je u PC
třeba na druhém konci republiky a neví si rady
  • hledáme týmového hráče, kterému záleží na budování dobrých vztahů s
klientem

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?

  • náborový příspěvek 12.500kč
  • možnost práce na zkrácený úvazek
  • po zaučení možnost práce z domova
  • 20 dní dovolené a 8 dní zdravotního volna
  • volné víkendy a svátky
  • individuální přístup a péči – zakládáme si na lidském a vstřícném jednání
tak, aby se u nás zaměstnanci cítili co nejlépe a byli spokojení
  • podporu nejen v práci – vždycky máte parťáka v zádech, který vás podporuje - po celou dobu pracovního poměru, nejen v začátcích, v týmu máme i sociální
pracovnici, která je oporou a pomocí v nelehkých životních situací
  • nadupaný benefit program – zdraví a duševní pohoda našich zaměstnanců je
pro nás priorita (příspěvek na stravování, Benefit Plus karta a další benefity na míru pro naše OZP zaměstnance)

Chcete-li vědět, v jakých dalších odvětvích umí Kolibřík CSR vytvořit pracovní prostředí na míru pro hendikepované, zašlete nám životopis a my s Vámi rádi projdeme naše aktuální pracovní příležitosti po telefonu nebo osobně u kávy.

Vhodné pro

OZP.