Volné pracovní místo  Pracovník kontroly výroby CNC

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Pracovník kontroly výroby CNC.

Náplň práce:
  • optickou kontrolu, práci s mikroskopem
  • pracovat s měřicí technikou
  • kooperace s operátorem při výrobě CNC
  • práce probíhá ve 3 směnném provozu

Co bude výsledkem Vaší práce:
  • hotový kvalitní výrobek určený k prodeji
  • dokumentovaný výrobní proces

Požadujeme

  • pečlivost, smysl pro čistotu
  • manuální zručnost, trpělivost, dobrý zrak
  • samostatnost a odpovědnost k práci
  • schopnost práce na PC
  • vzdělání technického směru - výhodou
  • znalost čtení strojní výkresové dokumentace

Nabízíme

  • různorodou práci v menším pracovním kolektivu
  • motivující pracovní ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (osobní volno, stravenky, příspěvky pojištění atd.)
  • uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností
  • dlouhodobou spolupráci ve stabilní firmě

Místo pracoviště:
Mnichovo Hradiště

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a uvádějte značku 15346.