Volné pracovní místo  Pracovník montáže/zámečník

Lokalita Opava a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Hledáme montéra zámečníka, který bude připravovat dílce na montáž, sestavovat, montovat a kompletovat armatury.

Náplň práce:
  • sestavování, montáž a kompletace armatur
  • provádění přezkušování a ověřování funkcí zařízení
  • příležitostné opravy svařováním
  • práce u zákazníka (Česko, Polsko, německo, Rakousko,..)
  • komunikace se zákazníkem v němečině nebo angličtině

Požadujeme

  • SOU technického směru
  • schopnost domluvit se Německy, nebo Anglicky
  • zkušenost se svařováním (elektroda, CO2, pálení)
  • řidičský průkaz sk. B -PODMÍNKA
  • schopnost číst technické výkresy
  • ochota cestovat v rámci montáží (zpravidla 2týdenní turnusy)
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup k práci
  • místo práce: Hlučínsko

Nabízíme

  • pevná měsíční mzda + diety
  • stabilní práce, perfektní vybavení a technologický strojový park na vysoké úrovni
  • stravenkový paušál, 2 dny sick days, 5 týdnů dovolené
  • Cafeteria systém
  • za splněné výsledky kvartální odměny
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • zvýhodněný telefonní tarif (i pro celou rodinu)
  • parkování (počítáme i s Vaším vozem)
  • veřejná doprava, auto, všude blízko
  • volný vstup do Dolní oblasti Vítkovice
  • volný vstup na tenisové kurty

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!