Volné pracovní místo Pracovník na pokládku asfaltu

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Jihočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Pro našeho významného zahraničního klienta hledáme pracovníka na pokládku asfaltu.

Náplň práce:

  • oprava silnic
  • obsluha přepravníků a vařičů asfaltu

Požadujeme:

  • SOU vzdělání
  • praxe při pokládce asfaltu – min.05roku
  • dobrá znalost německého jazyka
  • samostatnost pečlivost

Nabízíme:

  • nástup ihned
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • výdělek v čistém až 28000Kč měsíčně
  • hrazeno ubytování

Podobné nabídky práce

STAVEBNÍ DĚLNÍK
Místo výkonu práce: Růžová 282, Dolní Bukovsko, 373 65 pomocné stavební práce realizované v celé ČR
Jan Krška Růžová 282, Dolní Bukovsko Plný úvazek
dnes
ZEDNÍK
Pracoviště: Plzeňská 2311/2a České Budějovice manuální zručnost, praxe v oboru
MAUSTR PLUS s.r.o. Plzeňská 2311/2, České Budějovice Brigády
včera
Stavební pomocný dělník
výběrové řízení se bude konat 14.6.2017 v 10:00 v budově ÚP - Husovo nám.2938, Tábor, 2.patro, č. 302 Místo výkonu práce zaměstnance (adresa pracoviště): Jihočeský - středočeský - západočeský kraj, Praha. Výhodou - praxe v oboru s ...
STAVBY D+H s.r.o. Vožická 2582, Tábor Plný úvazek
včera
Montér suchých staveb
Činnost: Sádrokartonové vnitřní – vnější stěny, speciální protipožární, akustické stěny – příčky – podhledy Požadavky: Profesní zkušenost v suché výstavbě. Řidičské oprávnění – min. sk. „B“, výhodou je „C“, „CE“ Němčina slovem K ...
M.H.STAV s.r.o. 131, Jivno Plný úvazek
včera
stavební dělník
Pracovní doba od 7:00-16hod. KONTAKT: e-mail: <!--poslatEmail-->
Ihor Kysil Strakonice Plný úvazek
včera
Pracovní náplň: bourací práce /podlahy, dveře, okna/- bývalá ZŠ M. Alše Požadujeme: dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost První kontakt na tel. <!--poslatEmail-->p. Žiga Zájemci se mohou dostavit na výběrové řízení dne 7.6.2017 ...
KEN - STAV s.r.o. Alšovo nám., Písek Plný úvazek
týden