Nabídka práce ve firmě OLMAN SERVICE s.r.o.

Volné pracovní místo  Pracovník na strojový úklid/mytí oken (určeno pro OZP, OZZ)

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 90 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Bojíte se v této době o práci? Přijďte k nám!
V této nejisté době nabízíme jistotu zaměstnání.

Záleží Vám na perfektní čistotě a kvalitě? U nás budete určitě potřebovat zodpovědný přístup k práci.

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. přijme šikovného pracovníka úklidu - osobu se zdravotním omezením na strojový úklid a mytí oken do dětské nemocnice v Brně. Jedná se o ranní směnu. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
Úklid strojem 3 hodiny denně
Mytí oken 3 - 5 hodin denně podle úvazku

Požadujeme

Zkušenosti s úklidem výhodou
Manuální a technická zručnost
Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

Garantujeme Vám pravidelný příjem, zajištění dlouhodobého pracovního místa, nabízíme jedinečné pracovní postupy, ochranné prostředky (doporučené světovou zdravotnickou organizací (WHO), náborový příspěvek až 20.000,- Kč pro osobu OZP, odměna za získání dalšího OZP pracovníka až 2000 Kč.

Svou prací můžete ovlivnit zdraví lidí. Poskytneme Vám dostatek času na zapracování, najdete u nás nové kamarády.

Vhodné pro

OZP.

O nás

OLMAN SERVICE s.r.o. - o nás
  • OLMAN SERVICE s.r.o. - firma s 30 letou tradicí a přátelskou atmosférou.

  • Zajišťuje komplexní služby v oblasti správy objektů a ostrahy. Správa je prováděna v administrativních budovách, zdravotnických zařízeních, výstavních a expozičních centrech, výrobních halách a v mnoho dalších objektech.

  • Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci se zákazníky.

  • Krom toho provádíme také jednorázové úklidy, pravidelnou údržbu zeleně a zimní údržbu kolem domů a objektů.

číst dále

Možnost finanční zápůjčky

Náborový příspěvek až do výše 5000,- Kč pro OZP

Možnost využití Soukromé školky a jeslí „Olmánek“

Možnost dopoledních a odpoledních směn

Vánoční večírek

Sledujte nás