Nabídka práce ve firmě OLMAN SERVICE s.r.o.

Volné pracovní místo  PRACOVNÍK NA ÚDRŽBU AREÁLU – BRNO BYSTRC (vhodné pro starobního důchodce)

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 100 Kč / hodinu

Firma OLMAN spol. s.r.o. hledá pro pracoviště Brno – Bystrc zručného a spolehlivého pracovníka na údržbu areálu na 4 hodiny denně ve starobním důchodu. Práce vhodná pro zájemce z blízkého okolí Bystrce.

Pracoviště: Brno Bystrc, ul. Jakuba Obrovského 1b.

Náplň práce: drobná údržba nemovitosti, úklid sněhu, zametání, krátké služební cesty po Brně a okolí.

Bližší informace na telefonu: použijte odpovědní formulář nebo posílejte životopisy na adresu: použijte odpovědní formulář

Požadujeme

Ř. P. Sk B
Časová flexibilita
Trestní bezúhonnost
Spolehlivost
Zodpovědnost ke svěřeným úkolům

Nabízíme

Hodinová mzda 100 Kč
Práce na DPP 4 hodiny denně
Pravidelný měsíční přivýdělek
Dlouhodobá spolupráce
Zázemí stabilní společnosti

Vhodné pro

OZP, důchodce.

O nás

OLMAN SERVICE s.r.o. - o nás
  • OLMAN SERVICE s.r.o. - firma s 30 letou tradicí a přátelskou atmosférou.

  • Zajišťuje komplexní služby v oblasti správy objektů a ostrahy. Správa je prováděna v administrativních budovách, zdravotnických zařízeních, výstavních a expozičních centrech, výrobních halách a v mnoho dalších objektech.

  • Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci se zákazníky.

  • Krom toho provádíme také jednorázové úklidy, pravidelnou údržbu zeleně a zimní údržbu kolem domů a objektů.

číst dále

Možnost finanční zápůjčky

Náborový příspěvek až do výše 5000,- Kč pro OZP

Možnost využití Soukromé školky a jeslí „Olmánek“

Možnost dopoledních a odpoledních směn

Vánoční večírek

Sledujte nás