Nabídka práce ve firmě KV Final Ralsko s.r.o.

Volné pracovní místo  Pracovník nákupu - Kuřívody v Ralsku

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

Do našeho týmu v Ralsku - Kuřívodech hledáme tyto pracovníky:

Pracovník nákupu

Náplň práce:
  • nákup materiálu pro výrobu (ocel, spojovací a jiný nakupovaný materiál)
  • nákup režijních materiálů - materiály pro svařování, technické plyny, obráběcí nástroje, ochranné pomůcky, materiál pro kataforické a práškové lakování, oleje, laboratorní vybavení, měřidla, maziva a další
  • další zajištění logistiky vstupních materiálů dle kompetencí nákupu

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • komunikační znalost AJ (NJ výhodou)
  • praxe v automotive výhodou
  • výborné komunikační schopnosti
  • orientace v materiálech, především kovech
  • uživatelská znalost práce na PC (e-mail, MS office)
  • ŘP sk. B
  • aktivní přístup, svědomitost, spolehlivost, bezúhonnost, samostatnost a loajalita k firmě

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
  • hrubá měsíční mzda od 30.000 Kč do 45.000 Kč
  • zaměstnání na 1 směnný provoz
  • trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
  • hrazenou práci přesčas včetně příplatků
  • dotované závodní stravování
  • nástupní bonus 15.000 Kč
  • odměny za přivedení nového kolegy 10.000 Kč a jiné
  • skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Ralsko - Kuřívody

Termín nástupu: ihned (nejlépe od 1.6.2022) nebo dle dohody

Doplňující informace:
  • pracovní poměr na dobu určitou / neurčitou dle dohody

O nás

KV Final Ralsko s.r.o. - o nás
  • Chceš dělat STROJAŘINU na světové úrovni a stát se tak součástí úspěšného týmu?

  • KV Final Ralsko s.r.o. je česká, stabilní společnost, zabývající se výrobou a vývojem kovových dílů a sestav pro automobilový průmysl.

číst dále

Dotované stravování

Flexibilní pracovní doba

Kulturní a sportovní akce

Plně hrazené jazykové kurzy

Příplatky

Odměny

Sledujte nás