Volné pracovní místo  PRACOVNÍK OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ - EXPORT, ref. č. S 241

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, brněnskou společnost působící v oboru senzorově ovládané sanitární techniky, hledáme uchazeče na pozici Pracovníka obchodního oddělení se zaměřením na export

Náplň práce:
  • péče o stálé zahraniční obchodní partnery (zjišťování potřeb zákazníků, vyřizování poptávek, nabídek, objednávek, reklamací; pravidelná komunikace-zjišťování stavu nabídek, technická školení, tvorba propagačních materiálů; zajišťování vzorků, atd.)
  • vyhledávání a zaškolování nových obchodních partnerů
  • vyřizování poptávek/nabídek ze zahraničí
  • příprava a uzavírání obchodních smluv
  • dohled nad obchodním případem od momentu objednání po expedici
  • zajišťování návaznosti na celní řízení a dopravu
  • aktualizace www stránek
Práce je realizována v cca 90% z kanceláře v Brně. 10% tvoří služební cesty do zahraničí, které si obchodní zástupce sám plánuje a organizuje.

Nástup: dohodou
Pracoviště: Brno

Požadujeme

  • samostatnost, orientace na cíl, pečlivost, spolehlivost, organizační schopnosti, orientace na zákazníka, chuť se vzdělávat
  • AJ a NJ, příp. AJ a RJ (jeden z uvedených jazyků na úrovni „výborná“ písemně i ústně) , pozice vyžaduje každodenní komunikaci se zákazníky v uvedených jazycích.
  • technické povědomí
  • uživatelská znalost MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet
  • ŘP sk. B
  • další jazyk výhodou

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení dle výsledků (fixní a pohyblivá složka platu)
  • 13. plat dle výsledku společnosti
  • cílové prémie
  • příspěvek na stravování
  • dobrý kolektiv v dynamické firmě
  • firemní sportovní aktivity
  • služební notebook a telefon

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".