Volné pracovní místo  Pracovník oddělení kvality pro vzorkování

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se sídlem v Mostě, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • vzorkování (PPAP)
  • příprava dokumentace pro vzorkování směrem na zákazníky
  • spolupráce s jinými útvary firmy na měření a testování
  • tvorba kontrolních plánů, pracovních postupů a předpisů kvality

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxi ve výrobní společnosti
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • aktivní znalost německého jazyka pro každodenní komunikaci
  • flexibilitu, aktivní přístup

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (závodní stravování, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená navíc, 13. plat, bonusy, školení)
  • moderní pracovní prostředí
  • stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".