Volné pracovní místo Pracovník oddělení přípravy - Plzeň!

týden
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou
Hrubý plat
19000 - 23000 Kč/měs

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 9–21–179651. Baví Vás práce v pohybu?
Rádi pracujete s počítačem?
Chcete pracovat ve skladu a být zároveň v úzké spolupráci s výrobou?

Pak je tato pozice šitá na míru právě Vám!

Vaším úkolem bude:
  • práce s PC
  • příprava materiálu do oddělení výroby dle zakázky
  • zavážení materiálu na výrobní linky
  • úzká spolupráce s oddělením skladu
  • úzká spolupráce s oddělením výroby

Požadujeme

  • SOU
  • znalost práce s PC
  • předchozí praxe na obdobné ozici výhodou
  • alespoň částečná znalost AJ nebo NJ
  • zodpovědný přístup
  • ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

  • 13. plat
  • výkonnostní bonusy
  • společné firemní akce
  • penzijní nebo životní připojištění
  • sleva na firemní výrobky
  • dotované stravování
  • jazykové a profesní kurzy
kariérního růstu v mezinárodní společnosti!

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Dana Pajmová (Grafton Recruitment s.r.o.)