Volné pracovní místo  Pracovník/pracovnice PR/vědeckovýzkumný pracovník

Lokalita Praha a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského, státní příspěvková organizace
hledá vhodného kandidáta na pozici -

Pracovník/pracovnice PR/vědeckovýzkumný pracovník

Náplň práce:

  • vytváření PR strategie a její realizaci, včetně komplexní prezentace činnosti NPMK na celostátní úrovni
  • zajišťování informačních, publicistických a tiskových vztahů organizace s celostátní působností k veřejnosti a hromadným sdělovacím prostředkům
  • psaní PR článků a tiskových zpráv
  • řešení stanovených odborných a vědeckých úkolů v rámci projektů NPMK a jejich zprostředkování široké a odborné veřejnosti různými formami
  • zveřejňování aktuálních informací organizace a zajišťování publicity akcí muzea i knihovny široké veřejnosti
  • komunikace s médii, dalšími institucemi v rámci PR, včetně škol a rozvíjení vztahů s nimi, spolupráce s MŠMT prostřednictvím tiskového oddělení
  • spolupráce na správě webových stránek a FB profilu organizace
  • podíl na přípravě i realizaci prezentačně zaměřených projektů a programů se specializací na organizaci popularizačních akcí pro veřejnost
  • participace na využívání monitoringu médií zasílaných z MŠMT

Požadujeme

  • VŠ, min. ukončené bakalářské studium v oboru (se zaměřením na marketing, komunikaci, žurnalistiku, muzejní management apod., možnost využití oboru historie, politologie, pedagogiky aj.)
  • velmi dobrá orientace v oblasti PR či propagace, zkušenosti s obdobnou činností vítány
  • základní kompetence tiskového mluvčí a znalost GDPR
  • skvělé komunikační a organizační schopnosti
  • výborné stylistické a vyjadřovací schopnosti
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • schopnost kreativního myšlení a práce v týmu
  • zkušenosti se správou webu, sociálními sítěmi a novými médii
  • znalost angličtiny (min. na úrovni B2), znalost dalšího cizího jazyka výhodou
  • zájem o historii, pedagogiku a knihovnickou tématiku

Nabízíme

  • pracovní poměr na 0,8 úvazku (tj. 32 hodin týdně)
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • plat dle NV 564/2006 Sb. v platném znění (11./12. platová třída)
  • pracoviště v centru Prahy
  • vzdělávací kurzy a školení, možnost profesního růstu
  • stravenky, 5 týdnů dovolené
  • nástup 1.9.2018

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2018. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.