Volné pracovní místo  Pracovník provozu restaurace KFC - HPP/brigáda

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Popis pracovní nabídky

Nabídka HPP / brigáda s možností výběru restaurace v Praze:

KFC Černý Most Drive –Thru
KFC Centrum Černý Most
KFC Flora
KFC Letňany
KFC Harfa
KFC Europark Štěrboholy

Náplň práce :

Hledáte flexibilní brigádu či HPP, který Vám umožní plánovat si směny dle Vašich požadavků ? Pracujete rádi v usměvavém kolektivu ? Pak je tato nabídka právě pro Vás ! Pro řetězec restaurací KFC hledáme správné lidi do týmu. Nabízíme práci na plný úvazek, či brigádu, určenou převážně studentům SŠ a VŠ. Práce vhodná i pro maminky na MD.

Požadujeme

Požadujeme:

Koho hledáme ?
Týmové hráče se zaměřením na hosta
Zaměstnance s pozitivní energií

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu
Výplatní termín vždy k 9. dni v měsíci
Příplatky za noční směny a víkendy - 10%, příplatky za svátky 100%
Zvýhodněné stravování - velké menu za 50Kč
Měsíční bonus z tržeb restaurace
Slevy na produkty ve všech našich značkách - KFC, Starbucks a Burger King

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Restaurace KFC Praha