Volné pracovní místo  Pracovník rychlého občerstvení Burger King Praha 9

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 150–160 Kč / hodinu

O firmě

Personální agentura působící v České republice od roku 2007.

Přijmeme usměvavé šikovné kolegy a kolegyně do celosvětově známého řetězce rychlého občerstvení.

Rádi vás vše naučíme a zaškolíme. Směny ranní , odpolední , mezisměny.

Náplň práce:
  • práce na pokladně
  • příprava a výdej nápojů, pokrmů a jiných dobrot
  • výpomoc na place restaurace

Požadujeme

  • potravinářský průkaz
  • úsměv na tváři a chuť pracovat
  • chuť učit se novým věcem
  • pozitivní přístup k práci

Nabízíme

  • mzda - 150-160/hod.
  • směny: dle předešlé domluvy (plný fond)
  • možnost týdenních záloh
  • odměna za doporučení kamaráda
  • odměny za zaměstnance měsíce
  • kariérní růst- managerské pozice
  • zvýhodněné jídlo a pití
  • nástup možný ihned
  • příjemné pracovní moderní prostředí

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Směny dle předešlé domluvy, ranní - odpolední - mezisměny, víkendy