Volné pracovní místo Pracovník skladu: obsluha VZV; skladový manipulant

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Plzeň
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení
Hrubý plat
112 Kč/hod

Ref. č.: 9–21–175852. Pro našeho klienta, výrobní společnost v Plzni, hledáme šikovné uchazeče s praxí ve skladu do kmenového stavu se zařazením na pozici:
  • obsluha VZV
  • skladový manipulant v expedici

Náplň práce dle zařazení na pozici:
  • zaskladňování/vys­kladňování materiálu
  • zavážení výrobních linek
  • práce s ručním skenerem
  • balení materiálu
  • pomocné skladové práce

Požadujeme

  • SOU vzdělání
  • předchozí praxe na na pozici obsluha VZV nebo skladový manipulant nutností
  • platné oprávnění na VZV
  • orientace ve skladových úkonech
  • ochota pracovat v dvousměnném provozu

Nabízíme

  • smlouva do kmenového stavu na HPP
  • závodní stravování
  • příplatek za odpolední směnu 5 Kč/hod.
  • po roce příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měs.
  • možnost dalšího odborného růstu