Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  Pracovník skladu

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – obchodně-výrobní společnost, uchazeče / uchazečku na pozici:

PRACOVNÍK SKLADU

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za skladové hospodářství - vykládka kamionu, umístění profilů do regálů
  • Spolupráce s kolegy z výroby

Požadujeme

  • Pečlivost, spolehlivost
  • Řidičský průkaz sk. B, sk. E - výhodou
  • Průkaz VZV výhodou

Nabízíme

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr, na dobu neurčitou
  • Pracovní doba: Po – Pá, od 7.00 - 16.00 hod.
  • Možnost přivýdělku o víkendu, za jeden den 2.000 Kč navíc (za víkend 4.000 Kč)
  • Nástup možný ihned / dohodou

Platové ohodnocení: cca 35.000 - 50.000 Kč

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás