Volné pracovní místo  PRACOVNÍK STROJNÍ ÚDRŽBY - ref. č. S 140

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost působící v zajímavém odvětví hledáme

Pracovníka strojní údržby

Pracovní náplň:
  • podíl na údržbě a opravách technologického zařízení, které mu byly svěřeny a vyplývají z jeho odbornosti
  • Provádění úkonů dle plánu preventivní údržby a ostatní předpisové dokumentace
  • spolupráce s ostatními úseky na požadavcích, které jsou spojeny s opravou technologických a ostatních zařízení
  • drobné práce z oblasti obrábění kovů

Požadujeme

  • ÚSO vzdělání strojního směru
  • zkušenosti při provádění oprav na strojích z oblasti průmyslového chlazení (farmaceutické zaměření výhodou)
  • uživatelská znalost práce na PC v programech MS Office (především Word, Excel, Outlook)
  • samostatnost, flexibilita, pracovitost, přesnost, logické myšlení
  • spolehlivost, zodpovědnost, schopnost dodržet termíny
  • dobré komunikační schopnosti
  • aktivní a tvůrčí přístup k řešení problémů
  • ochota neustále se učit a sdílet znalosti
  • svářecí průkaz MMA, TIG - výhodou

Nabízíme

  • náročnou, smysluplnou, perspektivní a zajímavou práci v mezinárodní farmaceutické společnosti
  • odborný a osobní růst
  • podporu vzdělávání a rozvoje
  • příjemné nekuřácké pracovní prostřední
  • zajímavé finanční ohodnocení

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".