Volné pracovní místo  Pracovník údržby

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti sídlící na Písecku na pozici Pracovník údržby - specialista. <br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> tvorba a aktualizovaní TPM3 (TPM-Total Preventive Maintenance) pro výrobní stroje a zařízení</li>
<li> kontrola provádění TPM3,2,1</li>
<li> validace TPM2,1 s provázáním na TPM3</li>
<li> vytváření a aktualizace maintenance plánů pro stroje a zařízení</li>
<li> zabezpečení pravidelných servisů pro stroje a zařízení</li>
<li> podávání reportů o stavu TPM nadřízenému</li>
<li> testování nových metod pro TPM</li>
<li> analýza prostojů na strojích;</li>
<li> plánování TPM3 včetně kalkulace její časové náročnosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického směru</li>
<li> AJ na pokročilé úrovni</li>
<li> dobrá znalost MS Office</li>
<li> praxe v průmyslovém odvětví</li>
<li> organizační schopnosti</li>
<li> týmovost</li>
<li> komunikační dovednosti</li>
<li> zodpovědnost, pečlivost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné mezinárodní společnosti v automobilovém průmyslu</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> penzijní připojištění</li>
<li> příspěvek na dopravu a ubytování </li>
<li> velmi silná podpora při relokaci apod.</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".